Komisijos nariai

1. Laima Bėliakienė, direktoriaus pavaduotoja ugdymui, komisijos pirmininkė, -  atsakinga už komisijos funkcijų, nustatytų Lietuvos Respublikos Vaiko minimalios ir vidutinės priežiūros įstatymo 7 dalyje, stebėjimą ir koordinavimą, atliekamų tyrimų inicijavimą, įvykus krizei mokykloje, organizuoja krizės valdymo priemones;

2. Stanislova Deržinauskienė, biologijos mokytoja, - atsakinga už prevencinio darbo organizavimą. Už bendradarbiavimą ir numatytų programų vykdymą 5 - 10 klasių mokiniams. Sprendžiant konkretaus  5-10 klasės mokinio nelankymo, nesėkmingo mokymosi, elgesio taisyklių pažeidimų problemas, renka informaciją iš mokytojų ir tėvų. Krizės atveju teikia informaciją 5 - 10 klasių mokiniams, jų tėvams, dalyvauja pokalbiuose, už prevencinio darbo organizavimą.

3. Daina Balčiūnienė, logopedė, - atsakinga už mokinių, turinčių specialiųjų ugdymo poreikių programų priežiūrą ir vykdymą, rekomendacijų tėvams ir mokytojams dėl specialiojo ugdymo teikimą;

4. Virginija Kubilienė, pradinių klasių mokytoja, - atsakinga už bendradarbiavimą ir numatytų programų vykdymą pradinių klasių mokiniams, sprendžiant konkrečias 1 - 4 klasės mokyklos  nelankymo, nesėkmingo mokymosi, elgesio taisyklių pažeidimų problemas. Renka informaciją iš mokytojų ir tėvų. Krizės atveju teikia informaciją 1 - 4 klasių mokiniams, jų tėvams, dalyvauja pokalbiuose.

5. Kristina Klyvienė, Germaniškio  kaimo bendruomenės pirmininkė, - inicijuoja sveikatos programų įgyvendinimą, vykdo prevencinių projektų inicijavimą, socialinės paramos inicijavimą, mokinio saugumo įvertinimą.

6. Brigita Jasinskienė, Nem. Radviliškio seniūnijos socialinė darbuotoja, darbui su socialinės rizikos šeimomis. Atsakinga už informacijos rinkimą ir pagalbos teikimą, socialinį atskirtį patiriančių, rizikos grupės, ekonominių sunkumų turinčių šeimų.